Aktuality z likvidace autovraků a vozidel Milata

Likvidace autovraku Velké Albrechtice

Likvidace autovraku Velké Albrechtice

19. března 2021

Dnes začínáme ve Velkých Albrechticích, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Velké Albrechtice, centrum obce.

Likvidace autovraku Staříč

Likvidace autovraku Staříč

17. března 2021

Dnes začínáme ve Staříči, na ul. Sviadnovská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Staříč, ul. Sviadnovská.

Likvidace autovraku Střítež nad Bečvou

Likvidace autovraku Střítež nad Bečvou

15. března 2021

Dnes začínáme ve Stříteži nad Bečvou, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Střítež nad Bečvou, centrum obce.

Likvidace autovraku Lhotka u Litultovic

Likvidace autovraku Lhotka u Litultovic

12. března 2021

Dnes začínáme ve Lhotce u Litultovic, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Lhotka u Litultovic, centrum obce.

Likvidace autovraku Trojanovice

Likvidace autovraku Trojanovice

10. března 2021

Dnes začínáme v Trojanovicích, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Trojanovice, centrum obce.

Likvidace autovraku Soběšovice

Likvidace autovraku Soběšovice

8. března 2021

Dnes začínáme v Soběšovicích. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Soběšovice, centrum obce.

Mapa odtahy

Pro autovrak ZDARMA přijedeme. Vše je vyřízeno při předání vozu.

Hodnocení naší firmy

Dlouhodobý průměr hodnocení na Google.com a Firmy.cz.