Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Moravice

Likvidace autovraku Moravice

15. ledna 2021

Dnes začínáme v Moravici, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Moravice, centrum obce.

Likvidace autovraku Trnávka

Likvidace autovraku Trnávka

13. ledna 2021

Dnes začínáme v Trnávce, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Trnávka, centrum obce.

Likvidace autovraku Řeka

Likvidace autovraku Řeka

11. ledna 2021

Dnes začínáme v Řece. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Řeka, centrum obce.

Likvidace autovraku Prlov

Likvidace autovraku Prlov

8. ledna 2021

Dnes začínáme v Prlově, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Prlov, centrum obce.

Likvidace autovraku Kyjovice

Likvidace autovraku Kyjovice

6. ledna 2021

Dnes začínáme v Kyjovicích, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Kyjovicích, centrum obce.

Likvidace autovraku Suchdol nad Odrou

Likvidace autovraku Suchdol nad Odrou

4. ledna 2021

Dnes začínáme v Suchdole nad Odrou, na ul. Sokolovská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Suchdol nad Odrou, ul. Sokolovská.