Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku z Antošovic

Likvidace autovraku z Antošovic

16. července 2018

Dnes začínáme v Antošovicích, na ul. Lopuchová. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Antošovice, ul.Lopuchová.

Likvidace autovraku Brušperk

Likvidace autovraku Brušperk

12. července 2018

Dnes začínáme v Brušperku, na ul. Větrná. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Brušperk, ul. Větrná.

Likvidace autovraku Prostřední Bečva

Likvidace autovraku Prostřední Bečva

9. července 2018

Dnes začínáme v Prostřední Bečvy, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Prostřední Bečva, centrum obce.

Likvidace autovraku Halenkov

Likvidace autovraku Halenkov

5. července 2018

Dnes začínáme v Halenkově, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Halenkov, centrum obce.

Likvidace autovraku Háj ve Slezsku

Likvidace autovraku Háj ve Slezsku

2. července 2018

Dnes začínáme v Háji ve Slezsku, na ul. Hrabyňská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Háj ve Slezsku, ul. Hrabyňská.

Likvidace autovraku z Kopřivnice

Likvidace autovraku z Kopřivnice

29. června 2018

Dnes začínáme v Kopřivnici, na ul. Husova. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Kopřivnice, ul. Husova.

Likvidace Autovraků - Nechte likvidaci Vašeho autovraku na nás
Provozní doba
PO - PÁ 7:00 - 17:00
SO 8:00 - 13:00
Příjem autovraků a objednávek odtahů ZDARMA pro likvidaci.
Rychlý kontakt