Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Leskovec

Likvidace autovraku Leskovec

19. října 2020

Dnes začínáme v Leskovci, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Leskovec, centrum obce.

Likvidace autovraku Kobeřice

Likvidace autovraku Kobeřice

16. října 2020

Dnes začínáme v Kobeřic, na ul. Opavská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Kobeřic, ul. Opavská.

Likvidace autovraku Rybí

Likvidace autovraku Rybí

14. října 2020

Dnes začínáme v Rybí, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Rybí, centrum obce.

Likvidace autovraku Palkovice

Likvidace autovraku Palkovice

12. října 2020

Dnes začínáme v Palkovicích. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Palkovice, centrum obce.

Likvidace autovraku Kunovice

Likvidace autovraku Kunovice

9. října 2020

Dnes začínáme v Kunovicích, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Kunovice, centrum obce.

Likvidace autovraku Jezdkovice

Likvidace autovraku Jezdkovice

7. října 2020

Dnes začínáme v Jezdkovicích, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Jezdkovice, centrum obce.