Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Hlučín

Likvidace autovraku Hlučín

15. března 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Hlučína. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - HLUČÍN, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Český Těšín

Likvidace autovraku Český Těšín

12. března 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Českého Těšína. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - ČESKÝ TĚŠÍN, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Bílovec

Likvidace autovraku Bílovec

8. března 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Bílovce. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - BÍLOVEC, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Ostrava

Likvidace autovraku Ostrava

7. března 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Ostravy. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - OSTRAVA, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku z Michálkovic

Likvidace autovraku z Michálkovic

18. května 2017

Dnes začínáme v Ostravě - Michálkovicích, na ul.Petřvaldská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Ostrava - Michálkovicích, ul. Petřvaldská.

Likvidace autovraku z Bruzovic

Likvidace autovraku z Bruzovic

15. května 2017

Dnes začínáme v Bruzovicích. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Bruzovice, centrum obce.

Likvidace Autovraků - Nechte likvidaci Vašeho autovraku na nás
Provozní doba
PO - PÁ 7:00 - 17:00
SO 8:00 - 13:00
Příjem autovraků a objednávek odtahů ZDARMA pro likvidaci.
Rychlý kontakt