Aktuality z likvidace autovraků a vozidel Milata

Likvidace autovraku Služovice

Likvidace autovraku Služovice

16. dubna 2021

Dnes začínáme ve Služovicích, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Služovice, centrum obce.

Likvidace autovraku Pržno

Likvidace autovraku Pržno

14. dubna 2021

Dnes začínáme v Pržně. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Pržno, centrum obce.

Likvidace autovraku Velké Karlovice

Likvidace autovraku Velké Karlovice

12. dubna 2021

Dnes začínáme ve Velkých Karlovicích, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Velké Karlovice, centrum obce.

Likvidace autovraku Pustá Polom

Likvidace autovraku Pustá Polom

9. dubna 2021

Dnes začínáme v Pusté Polomi, na ul. Sadová. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Pustá Polom, ul. Sadová.

Likvidace autovraku Ženklava

Likvidace autovraku Ženklava

7. dubna 2021

Dnes začínáme v Ženklavě, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Ženklava, centrum obce.

Likvidace autovraku Žabeň

Likvidace autovraku Žabeň

5. dubna 2021

Dnes začínáme v Žabni, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Žabeň, centrum obce.

Mapa odtahy

Pro autovrak ZDARMA přijedeme. Vše je vyřízeno při předání vozu.

Hodnocení naší firmy

Dlouhodobý průměr hodnocení na Google.com a Firmy.cz.