Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Zubří

Likvidace autovraku Zubří

24. května 2019

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele ze Zubří. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - ZUBŘÍ, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Frenštát pod Radhoštěm

Likvidace autovraku Frenštát pod Radhoštěm

23. května 2019

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Frenštátu pod Radhoštěm. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku v Hrušově

Likvidace autovraku v Hrušově

22. května 2019

Dnes začínáme v Hrušově, na ul. Bohumínská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Hrušov, ul.Bohumínská.

Ekologická likvidace autovraku v Hněvošicích

Ekologická likvidace autovraku v Hněvošicích

21. května 2019

Dnes začínáme v Hněvošicích, na ul. Opavská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Hněvošice, ul. Opavská.

Likvidace autovraku Staré Hamry

Likvidace autovraku Staré Hamry

20. května 2019

Dnes začínáme v Starých Hamrech. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Staré Hamry, centrum obce.

Likvidace autovraku v Březové

Likvidace autovraku v Březové

18. května 2019

Dnes začínáme v Březové, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Březová, centrum obce.