Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Polom

Likvidace autovraku Polom

3. září 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Polomi. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - POLOM, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Krnov

Likvidace autovraku Krnov

30. srpna 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Krnova. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - KRNOV, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Hať

Likvidace autovraku Hať

27. srpna 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Hatě. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - HAŤ, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Albrechtičky

Likvidace autovraku Albrechtičky

23. srpna 2018

Dnes začínáme v Albrechtičkách, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Albrechtičky, centrum obce.

Likvidace autovraku Valašské Meziříčí

Likvidace autovraku Valašské Meziříčí

20. srpna 2018

Dnes začínáme ve Valašském Meziříčí, na ul. Palackého. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Valašské Meziříčí, ul. Palackého.

Likvidace autovraku Kozmice

Likvidace autovraku Kozmice

17. srpna 2018

Dnes začínáme v Kozmicích, na ul. Hlavní. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Kozmic, ul. Hlavní.

Likvidace Autovraků - Nechte likvidaci Vašeho autovraku na nás
Provozní doba
PO - PÁ 7:00 - 17:00
SO 8:00 - 13:00
Příjem autovraků a objednávek odtahů ZDARMA pro likvidaci.
Rychlý kontakt