Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Hostašovice

Likvidace autovraku Hostašovice

14. listopadu 2019

Dnes začínáme v Hostašovicích, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Hostašovice, centrum obce.

Likvidace autovraku Stonava

Likvidace autovraku Stonava

12. listopadu 2019

Dnes začínáme v Stonavě. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Stonava v centru obce.

Likvidace autovraku Mosty u Jablunkova

Likvidace autovraku Mosty u Jablunkova

8. listopadu 2019

Dnes začínáme v Mostech u Jablunkova. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Mosty u Jablunkova, centrum obce.

Likvidace autovraku Hošťálkovice

Likvidace autovraku Hošťálkovice

6. listopadu 2019

Dnes začínáme v Hošťálkovicích, na ul. Krajní. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Hošťálkovice, ul.Krajní.

Likvidace autovraku Heřmanice

Likvidace autovraku Heřmanice

31. října 2019

Dnes začínáme v Heřmanicích, na ul. Vrbické. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Heřmanice, ul.Vrbická.

Likvidace autovraku Český Těšín

Likvidace autovraku Český Těšín

30. října 2019

Dnes začínáme v Českém Těšíně na ul. Moskevská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Českém Těšíně, ul. Moskevská.