Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Ratiboř

Likvidace autovraku Ratiboř

2. listopadu 2018

Dnes začínáme v Ratiboři, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Ratiboř, centrum obce.

Likvidace autovraku Hlučín

Likvidace autovraku Hlučín

31. října 2018

Dnes začínáme v Hlučíně, na ul. Celní. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Hlučín, ul. Celní.

Likvidace autovraku Dolní Benešov

Likvidace autovraku Dolní Benešov

29. října 2018

Dnes začínáme v Dolním Benešově, na ul. Bolatická. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Dolní Benešov, ul. Bolatická.

Likvidace autovraku Frenštát pod Radhoštěm

Likvidace autovraku Frenštát pod Radhoštěm

26. října 2018

Dnes začínáme ve Frenštátě pod Radhoštěm, na ul. Horní. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Frenštát pod Radhoštěm, ul. Horní.

Likvidace autovraků Třanovice

Likvidace autovraků Třanovice

24. října 2018

Dnes začínáme v Třanovicích, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Třanovice, centrum obce.

Likvidace autovraku Vřesina

Likvidace autovraku Vřesina

22. října 2018

Dnes začínáme ve Vřesině, na ul. Klimkovická. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Vřesina, ul. Klimkovická.

Likvidace Autovraků - Nechte likvidaci Vašeho autovraku na nás
Provozní doba
PO - PÁ 8:00 - 17:00
SO 8:00 - 13:00
Příjem autovraků a objednávek odtahů ZDARMA pro likvidaci.
Rychlý kontakt