Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Nová Bělá

Likvidace autovraku Nová Bělá

5. srpna 2020

Dnes začínáme v Nové Bělé, na ul. Ovesná. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Nová Bělá, ul. Ovesná.

Likvidace autovraku Choryně

Likvidace autovraku Choryně

3. srpna 2020

Dnes začínáme v Choryni, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Choryně, centrum obce.

Likvidace autovraku Děhylov

Likvidace autovraku Děhylov

31. července 2020

Dnes začínáme v Děhylově, na ul. Zemědělská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Děhylov, ul. Zemědělská.

Likvidace autovraku Frenštát pod Radhoštěm

Likvidace autovraku Frenštát pod Radhoštěm

29. července 2020

Dnes začínáme ve Frenštátě pod Radhoštěm, na ul. Horní. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Frenštát pod Radhoštěm, ul. Horní.

Likvidace autovraku Fryčovice

Likvidace autovraku Fryčovice

27. července 2020

Dnes začínáme v Fryčovicích. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Fryčovice, centrum obce.

Likvidace autovraku Ostrava - Michálkovice

Likvidace autovraku Ostrava - Michálkovice

24. července 2020
v

Dnes začínáme v Ostravě - Michálkovicích, na ul.Petřvaldská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Ostrava - Michálkovicích, ul. Petřvaldská.