Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Trojanovice

Likvidace autovraku Trojanovice

21. září 2019

Dnes začínáme v Trojanovicích, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Trojanovice, centrum obce.

Likvidace autovraku Pstruží

Likvidace autovraku Pstruží

19. září 2019

Dnes začínáme v Pstruží. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Pstruží, centrum obce.

Likvidace autovraku Krásné Pole

Likvidace autovraku Krásné Pole

18. září 2019

Dnes začínáme v Krásném Poli, na ul. Družební. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Krásné Pole, ul. Družební.

Likvidace autovraku Velké Karlovice

Likvidace autovraku Velké Karlovice

11. září 2019

Dnes začínáme ve Velkých Karlovicích, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Velké Karlovice, centrum obce.

Likvidace autovraku Janová

Likvidace autovraku Janová

10. září 2019

Dnes začínáme v Janové, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Janová, centrum obce.

Likvidace autovraku Melč

Likvidace autovraku Melč

9. září 2019

Dnes začínáme v Melči, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Melč, centrum obce.