Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Ostrava - Hrabová

Likvidace autovraku Ostrava - Hrabová

9. dubna 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Ostravy - Hrabové. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - OSTRAVA - HRABOVÁ, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Třinec

Likvidace autovraku Třinec

5. dubna 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Třince. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - TŘINEC, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Šenov

Likvidace autovraku Šenov

2. dubna 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele ze Šenova. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - ŠENOV, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Těrlicko

Likvidace autovraku Těrlicko

29. března 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Těrlicka. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - TĚRLICKO, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Sviadnov

Likvidace autovraku Sviadnov

26. března 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele ze Sviadnova. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - SVIADNOV, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Příbor

Likvidace autovraku Příbor

22. března 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Příbora. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - PŘÍBOR, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace Autovraků - Nechte likvidaci Vašeho autovraku na nás
Provozní doba
PO - PÁ 7:00 - 17:00
SO 8:00 - 13:00
Příjem autovraků a objednávek odtahů ZDARMA pro likvidaci.
Rychlý kontakt