Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Jistebník

Likvidace autovraku Jistebník

20. ledna 2020

Dnes začínáme v Jistebníku, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Jistebník, centrum obce.

Likvidace autovraku Rychvald

Likvidace autovraku Rychvald

17. ledna 2020

Dnes začínáme v Rychvaldu, na ul. Orlovská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Rychvald, ul. Orlovská.

Likvidace autovraku Bruzovice

Likvidace autovraku Bruzovice

14. ledna 2020

Dnes začínáme v Bruzovicích. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Bruzovice, centrum obce.

Likvidace autovraku Ostrava - Hulváky

Likvidace autovraku Ostrava - Hulváky

10. ledna 2020

Dnes začínáme v Ostravě - Hulvácích, na ul. Plzeňská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Ostrava - Hulváky, ul.Plzeňská.

Likvidace autovraku Tichá

Likvidace autovraku Tichá

20. prosince 2019

Dnes začínáme v Tiché, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Tichá, centrum obce.

Likvidace autovraku Mošnov

Likvidace autovraku Mošnov

18. prosince 2019

Dnes začínáme v Mošnově, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Mošnov, centrum obce.