od 1.500,- Kč

BONUS za autovrak

 

až 50.000,- Kč

VÝKUP na díly

 

VŠE ZDARMA

vč. odhlášení na úřadě

 

607 703 311

Dotazy a objednávky

 

 

Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku z Malenovic

Likvidace autovraku z Malenovic

22. ledna 2019

Dnes začínáme v Malenovicích. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Malenovice, centrum obce.

Likvidace autovraku Fryčovice

Likvidace autovraku Fryčovice

21. ledna 2019

Dnes začínáme ve Fryčovicích. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Fryčovice, centrum obce.

Likvidace autovraku Kunčice

Likvidace autovraku Kunčice

19. ledna 2019

Dnes začínáme v Ostravě - Kunčicích, na ul. Frýdecká. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Ostrava - Kunčice, ul. Frýdecká.

Likvidace autovraku Hostašovice

Likvidace autovraku Hostašovice

18. ledna 2019

Dnes začínáme v Hostašovicích, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Hodstašovice, centrum obce.

Likvidace autovraku z Bílé

Likvidace autovraku z Bílé

12. ledna 2019

Dnes začínáme v Bílé, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Bílá, centrum obce.

Likvidace autovraku Zábřeh

Likvidace autovraku Zábřeh

11. ledna 2019

Dnes začínáme v Ostravě - Zábřehu, na ul. U Zámku. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Ostrava - Zábřeh, ul. U Zámku.

Provozní doba
PO - PÁ 8:00 - 17:00
SO 8:00 - 13:00
Příjem autovraků a objednávek odtahů ZDARMA pro likvidaci.
Rychlý kontakt