Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku z Bělé

Likvidace autovraku z Bělé

18. března 2019

Dnes začínáme v Bělé, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Bělá, centrum obce.

Likvidace autovraku v Hukvaldech

Likvidace autovraku v Hukvaldech

15. března 2019

Dnes začínáme v Hukvaldech. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Hukvaldy, centrum obce.

Likvidace autovraku z Václavovic

Likvidace autovraku z Václavovic

13. března 2019

Dnes začínáme v Václavovicích, na ul. Luční. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Václavovice, ul. Luční.

Likvidace autovraku Rýmařov

Likvidace autovraku Rýmařov

11. března 2019

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Rýmařova. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - RÝMAŘOV, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Háj ve Slezsku

Likvidace autovraku Háj ve Slezsku

8. března 2019

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Háje ve Slezsku. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - HÁJ VE SLEZSKU, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Bohumín

Likvidace autovraku Bohumín

6. března 2019

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Bohumína. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - BOHUMÍN, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.