Odtah autovraku pro ekologickou likvidaci ZDARMA

Odtah nebo odvoz autovraku pro následnou ekologickou likvidaci je BEZPLATNOU službou firmy MILATA. Disponujeme několika odtahovými speciály - odtahovými vozy, které sváží autovraky do sběrny autovraků, na naše autovrakoviště MILATA v Dobré u Frýdku - Místku. Službu odtahu autovraku ZDARMA nabízíme pro celou Severní Moravu a Slezsko. Odvoz nepojízdných, bouraných nebo silně poškozených autovraků není pro nás žádným problémem. Máme moderní odtahové vozidla a šikovné, řádně proškolené řidiče. 

Odtah ZDARMA je garantován u kompletních autovraků nebo u autovraků, u kterých nechybí základní požadované díly určující zákonnou kompletnost vozidla pro eko likvidaci. U výrazně nekompletních autovraků a odstrojených skeletů karosérií můžou být podmínky odtahu nebo odvozu stanoveny individuálně. Pro blížší informace nás prosím kontaktujte.

Odvoz autovraku pro ekologikou likvidaci ZDARMA nabízíme také majitelům těžko provozuschopných, poškozených a jinak problémových autovraků, a to především z hlediska jejich bezpečnosti. Službu odtahu ZDARMA doporučujeme také u vozidel bez příslušného oprávnění k provozu nebo bez zákonného pojištění. Riskovat se nevyplácí a pokuty za takto provozované vozidlo jsou vysoké.

Myslete na svou bezpečnost a neplaťte zbytečné pokuty. Od nás máte odtah zdarma!

 

Objednávka a realizace odvozu autovraku z adresy zákazníka

 
  • Kontaktujte nás a společně si domluvíme přesný termín a místo předání Vašeho autovraku.
  • Odvoz kompletního autovraku je vždy ZDARMA. 
  • Odtahy autovraků realizujeme v pracovních hodinách: Pondělí až Pátek 8.00-17.00 h.
  • Naše odtahové vozy naloží pomocí hydraulického ramene také silně poškozené autovraky.
  • Naložení a odvoz dvou a více vozidel pro nás není problémem.
  • Odtahy autovraků ZDARMA nabízíme pro oblast Severní Moravy a Slezska.
  • Naložení a odtah autovraku bez kol je běžnou praxí - zákazníci si často kola nechávají pro další vozidlo.
  • Nejčastěji jezdíme do měst a okolí: Ostrava, Havířov, Karviná, Opava, Frýdek - Místek, Prostějov, Třinec, Bruntál, ...
  • Provozujeme bezkonkurenční vozový park - naše odtahové vozy = naše vizitka.

>> KONTAKTUJTE NÁS: 607 703 311558 642 172info@milata.cz nebo FORMULÁŘ NEZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY 

 


Místo odtahu ZDARMA - návštěva autovrakoviště

 

Zákazník má také možnost, kdykoliv v provozní době, přivézt autovrak na naše autovrakoviště v Dobré a předat jej k ekologické likvidaci bez objednávky. Vystavení dokladu o ekologické likvidaci probíhá na počkání. Autovrak je při předání zvážen a zákazník získává finanční bonus CENÍK. V případě odevzání kompletního vozidla je mu garantována minimální výše finančního bonusu CENÍK. Akce s finančním bonusem dle váhy, při dodání vozidla na autovrakoviště, je pro zákazníky tedy nejvýhodnější u těžších aut, užitkových a nákladních vozidel. Zákazníkovi je také nabídnuta káva ZDARMA a v případě zájmu obdrží recyklovanou nemrznucí směs do odstřikovačů ZDARMA.  

 

Kontaktní formulář - Objednávka odtahu

 
Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Pošlete nám Vaše dotazy, připomínky nebo nezávaznou objednávku odtahu pro ekologickou likvidaci. 
Obratem se s Vámi rádi spojíme.

 

Kam dále