Hodnocení zákazníků profesionální likvidace autovraků

Odvádíme kvalitní a poctivou práci. Na prvním místě je u nás zákazník. Proto je každá zpětná vazba od našich zákazníků pro nás velice důležitá. Těší nás každý spokojený zákazník, který nám nebo veřejně na sítích sdělí svou pozitivní zkušenost s oficiálním výkupem a ekologickou likvidací od společnosti MILATA s.r.o.

Vybíráme pro Vás některé z publikovaných recenzí a zkušeností našich zákazníků. Veškeré recenze z Google, Firmy.cz a Facebook jsou pravdivé a lehce dohledatelné. Nejsme fanoušci falešných hodnocení :).

 

Recenze - Co říkají o nás naši zákazníci

 

„Děkujeme za vstřícné jednání a profesionální přístup. S těžkým srdcem jsme se loučili s naším rodinným vozem :-), ale díky firmě Milata byly všechny kroky k likvidaci našeho vozidla docela snadné. A peníze "přistály" na účtu hned druhý den.“ Veronika Š. (zdroj: Google firemní profil)

„Se službami jsem velmi spokojený, komunikace proběhla na výbornou, při předání auta velmi milý řidič. O nic jsem se nemusel starat.“ Zdeněk S. (zdroj: Firmy.cz)

„Jedním slovem PERFEKTNÍ. Od začátku skvělá komunikace. Do emailu mi přišly podrobné informace o postupu vč. cenové nabídky. Cena mi vyloženě vyrazila dech. Byla průměrně 4x vyšší, než nabídka okolních vrakovišť. Proto jsem neváhala a jela přes 30 km na toto vrakoviště (i když do 10 km jich máme min.7). Na místě profesionální přístup. Vše mi vysvětlili a připravili kompletní formuláře k odhlášení. VŘELE DOPORUČUJI A CHVÁLÍM VŠUDE KUDY CHODÍM.“ Kamila P. (zdroj: Firmy.cz)

 

Profesionální a lidský přístup

„Potvrzuji profesionální a zároveň lidský přístup, a výhodné podmínky při likvidaci starých aut. I přesto, že jsem se musel zbavit dlouholetého kamaráda, odcházel jsem s dobrým pocitem.“ H. M. (zdroj: Firmy.cz)

Odtah auta na čas

„Super domluva, i když jsem musel posunout odtah auta. V den odtahu telefon, že řidič přijede v tu a tu hodinu. Přijel přesně na čas. Super služba. Děkuji.“ Ivo. N. (zdroj: Firmy.cz)

 

„Rychlá reakce, vše proběhlo podle domluvy, výborné.“ Petr J.

 

„Takhle přesně si představuji, že má fungovat firma. Maximální profesionalita, příjemní zaměstnanci, rychlé jednání... Děkuji Vám.“ Radek K. (zdroj: Google firemní profil)

„Moje auto přestalo jezdit, už se nevyplatilo ho opravovat, stálo před domem. Nejsem automechanik ani odborník, potřebovala jsem, aby se o to někdo postaral. Na doporučení jsem zavolala do firmy Milata a během jednoho telefonátu bylo vše zajištěné, přijel fajn chlápek, auto naložil a odvezl a všechny papíry mi přišly poštou. Bez starostí, bez nervů, v klidu, pohodě a s úsměvem. Za mě super servis!“ Jana O. (zdroj: Google firemní profil)

„Super jednání, pan přijel, naložil, velice ochotni, o nic jsem se nestaral, dal mi papíry, jenom jsem zašel na úřad, za mně super. Firmu Milata s.r.o. mohu jen doporučit všem, kteří chtějí eko zrušení. Zavoláte a hned jednají, super rychlost, do dvou dnů vše vyřešeno. Moc děkuji.“ Péťa (zdroj: Firmy.cz)

 

Jednička na našem trhu

„Skvělá firma, vše co na inzerci slibuje to splní a navíc k tomu příjemné jednání zaměstnanců. Všem vřele doporučuji, jsou to jedničky na našem trhu. Moc dík.“ Zdeněk. M. (zdroj: Firmy.cz)

Rychlé odbavení vozidla

„Velice rychle odpovídají na dotazy. Odbavení vozidla a papírů trvá jen chvíli a peníze na účet hned další den, dle banky. Za mě super, děkuji.“ Radim M. (zdroj: Google firemní profil) 

„Vrakoviště Milata je v Česku bezkonkurenční jednička!“ Michael D.

 

„Ahoj všem. U nás na Olomoucku nabízí za vrak 1.000 - 1.500 kč jenom skrze papír o likvidaci. Motor Vám ale hned prodají za 10.000. Proto jsem si udělal výlet do Dobré a dostal 4,-kč / kg. Při váze auta/vraku 1440kg si to spočítejte. Poslal jsem meil s dotazem na cenu výkupu, obratem mi zavolala milá děvčica a potvrdila mi cenu i otevírací dobu. Od najetí na váhu po odchod s papírama jsem odhadem za 15 minut odcházel. S veškerýma předvyplněnýma papirama k vyřazení z evidence vozidel včetně pojišťovny. Za mě velká spokojenost a DOPORUČUJI!!!!!“ Rostislav V. (zdroj: Google firemní profil)

„Kvalitní služba, vstřícné jednání zaměstnanců a vše bez problémů. Děkuji.“ Martina O. (zdroj: Firmy.cz)

„Rozhodně si udělejte výlet do Dobré. Rychlé a pohodové jednání. A peníze na účet. Doporučuji.“ Zdeněk P. (zdroj: Google firemní profil)

 

Obratem vyřízeno na úřadě

„Spokojenost, po domluvě přijel na sjednaný termín do Bruntálu, naložil, vyplnil papíry, telefonát na zavedení do systému likvidovaných vozidel, předání dokunentu o likvidaci, 3000 Kč a mohli jsme obratem na úřadě vozidlo vyřadit.“ Jiří Š. (zdroj: Google firemní profil)

Skvělé výkupní ceny

„Firmu MILATA doporučuji. Zaměstnanci jsou ochotní a příjemní, vyřízení dokumentů rychlé, výkupní ceny skvělé. Velice vstřícný přístup.“ Maudi. (zdroj: Google firemní profil)

 

„Profesionální přístup a perfektně odvedená práce. Můžu jen doporučit.“ Jaroslav S.

 

„Když jsem se konečně rozloučil se svým vozidlem a rozprodáváním dílů jsem se zabývat nechtěl, pak už šlo všechno hladce a za slušných podmínek.“ Juraj P. (zdroj: Google firemní profil)

„Ideální místo pro pohřeb mé vikingské lodi ze Švédska SAAB 9-3 1.9 TiD, ano motoristé od SAAB právě si oddechli, protože je to SAAB z dílny General Motors. Musím zde vyzvednout rychlé jednání - napsal jsem email - vše mi bylo vysvětleno, řidič než přijel, tak půl hodiny dopředu se ohlásil a zeptal se, zda může přijet, jakmile přijel tak příjemné vystupování, zopakoval postup a zeptal se mě, jestli budu chtít, aby odnesli do Valhaly (čti magistrát pokud nejsi fanda Severské mytologie) a nebo to udělám sám. Samozřejmě tento moment jsem si, chtěl pamatovat a tak jsem požádal o vstupenku do Valhaly. A dostal jsem složku se vším co bylo třeba, dokument pro magistrát, dokument pro pojišťovnu, dokument o ekologické likvidaci a 3000,- včetně příjmového pokladního dokladu. Za 15 minut bylo dobojováno a jak vidíte dole, Drakkar vyrazil na svojí poslední cestu, jsem rád, že se zde o něho postarali. A tak nezbývá nic jiného než poděkovat a začít se poohlížet po dalším Drakkaru. Díky! Nebo jak by zařval viking skål!“ Jan Š. (zdroj: Google firemní profil)

„Skvělý přístup. Vše rychle a hladce vyřízeno. Peníze za likvidaci auta dorazily na účet hned druhý pracovní den.“ Marek S. (zdroj: Google firemní profil)

 

Výkup a peníze na účet

„Včera byl u vás proveden výkup a dnes mám peníze na účtu. Přístup perfektní, rychlé jednání. Děkuji za Vaše služby.“
Jana V. P. (zdroj: Facebook)

Rychlý odvoz autovraku

„Nejlepší, mohu jen doporučit, rychlá a skvělá domluva, rychlý odvoz, a ten profesionální přístup. Opravdu smekám a doporučuji!!!“ Lucie Č. (zdroj: Email)

„Velice milý a vstřícný přístup. Rychlý proces se starým autem.“ Lukáš H.

 

„Přístup k lidem a chováním, zatím jsem neměl příležitost být nespokojen.“ Petr V. (zdroj: Firmy.cz)

„Vše jak má být, člověk přijde, vše se mu vysvětlí, je to rychlé a hotovo. Díky za Vaší práci.“ Ladislav S. (zdroj: Firmy.cz)

„Skvělá, rychlá domluva, perfektně odvedená práce. Maximální spokojenost.“ Vlastimil B. (zdroj: Google firemní profil)

„Neskutečná spokojenost, jak s objednáním odvozu nepojízdného auta, tak velká poklona řidiči odtahové služby, který je profesionál na svém místě. Pomůže s úsměvem. Vše zařídí ohledně vyřazení vozidla z provozu.“ Petr T. (zdroj: Facebook)

„Rychlé jednání a příjemní zaměstnanci.“ Roman I. (zdroj: Google firemní profil)

„Ochotný a profesionální přístup.“ Jiří J. (zdroj: Google firemní profil)

 

Napište nám. Jakákoliv zpětná vazba nás potěší

 
Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


E-mail: info@milata.cz

 

Mapa odtahy

Pro autovrak ZDARMA přijedeme. Vše je vyřízeno při předání vozu.

Hodnocení naší firmy

Dlouhodobý průměr hodnocení na Google.com a Firmy.cz.

Ověřené vrakoviště Milata

MILATA s.r.o. je prvním ověřeným provozovatelem eko likvidace pro Severní Moravu a Slezsko.

Likvidace aut Milata od roku 1992