Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Eko likvidace autovraku Ženklava

Eko likvidace autovraku Ženklava

28. června 2019

Dnes začínáme v Ženklavě, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Ženklava, centrum obce.

Likvidace autovraku Velké Albrechtice

Likvidace autovraku Velké Albrechtice

27. června 2019

Dnes začínáme ve Velkých Albrechticích, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Velké Albrechtice, centrum obce.

Eko likvidace autovraku Těškovice

Eko likvidace autovraku Těškovice

26. června 2019

Dnes začínáme v Těškovicích, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Těškovice, centrum obce.

Eko likvidace autovraku Starý Jičín

Eko likvidace autovraku Starý Jičín

25. června 2019

Dnes začínáme ve Starém Jičíně, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Starý Jičín, centrum obce.

Likvidace autovraku Valašská Polanka

Likvidace autovraku Valašská Polanka

24. června 2019

Dnes začínáme ve Valašské Polance, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Valašská Polanka, centrum obce.

Likvidace autovraku Závada

Likvidace autovraku Závada

22. června 2019

Dnes začínáme v Závadě, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Závada, centrum obce.