Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Frýdlant nad Ostravicí

Likvidace autovraku Frýdlant nad Ostravicí

16. dubna 2019

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Frýdlantu nad Ostravicí. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku ze Zděchova

Likvidace autovraku ze Zděchova

15. dubna 2019

Dnes začínáme ve Zděchově, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Zděchov, centrum obce.

Likvidace autovraku Huslenky

Likvidace autovraku Huslenky

12. dubna 2019

Dnes začínáme v Huslenkách, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Huslenky, centrum obce.

Likvidace autovraku v Neplachovicích

Likvidace autovraku v Neplachovicích

11. dubna 2019

Dnes začínáme v Neplachovicích, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Neplachovice, centrum obce.

Likvidace autovraku z Bolatic

Likvidace autovraku z Bolatic

10. dubna 2019

Dnes začínáme v Bolaticích, na ul. Ratibořská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Bolaticích, ul. Ratibořská.

Likvidace autovraku Životice u Nového Jičína

Likvidace autovraku Životice u Nového Jičína

9. dubna 2019

Dnes začínáme v Životocích u Nového Jičína, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Životice u Nového Jičína, centrum obce.