Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Mošnov

Likvidace autovraku Mošnov

14. února 2019

Dnes začínáme v Mošnově, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Mošnov, centrum obce.

Likvidace autovraku Nižní Lhoty

Likvidace autovraku Nižní Lhoty

13. února 2019

Dnes začínáme v Nižních Lhotách. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Nižní Lhoty, centrum obce.

Likvidace autovraku Bukovec

Likvidace autovraku Bukovec

12. února 2019

Dnes začínáme v Bukovci. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Bukovec, centrum obce.

Likvidace autovraku Ostrava - Hrušov

Likvidace autovraku Ostrava - Hrušov

11. února 2019

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Ostravy - Hrušova. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - OSTRAVA - HRUŠOV, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Hradec nad Moravicí

Likvidace autovraku Hradec nad Moravicí

9. února 2019

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Hradce nad Moravicí. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - HRADEC NAD MORAVICÍ, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Budišov nad Budišovkou

Likvidace autovraku Budišov nad Budišovkou

8. února 2019

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Budišova nad Budišovkou. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - BUDIŠOV NAD BUDIŠOVKOU, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Provozní doba
PO - PÁ 8:00 - 17:00
SO 8:00 - 13:00
Příjem autovraků a objednávek odtahů ZDARMA pro likvidaci.
Rychlý kontakt