Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Bohumín

Likvidace autovraku Bohumín

6. března 2019

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Bohumína. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - BOHUMÍN, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku v Pazderně

Likvidace autovraku v Pazderně

4. března 2019

Dnes začínáme v Pazderne. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Pazderna, centrum obce.

Likvidace autovraku ve Služovicích

Likvidace autovraku ve Služovicích

2. března 2019

Dnes začínáme ve Služovicích, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Služovice, centrum obce.

Likvidace autovraku Ostrava – Nová Bělá

Likvidace autovraku Ostrava – Nová Bělá

28. února 2019

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Ostrava – Nová Bělá. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - OSTRAVA – NOVÁ BĚLÁ, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Horní Benešov

Likvidace autovraku Horní Benešov

27. února 2019

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Horního Benešova. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - HORNÍ BENEŠOV, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku z Horní Datyně

Likvidace autovraku z Horní Datyně

26. února 2019

Dnes začínáme v Horní Datyni, na ul. Vratimovské. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Horní Datyně, ul.Vratimovská.