Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Petřvald

Likvidace autovraku Petřvald

5. prosince 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Petřvaldu. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - PETŘVALD, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Eko likvidace autovraku Dolní Lutyně

Eko likvidace autovraku Dolní Lutyně

4. prosince 2018

Dnes začínáme v Dolní Lutyni na ul. Koperníkova. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Dolní Lutyně, ul. Koperníkova.

Likvidace autovraku Bítov

Likvidace autovraku Bítov

1. prosince 2018

Dnes začínáme v Bítově, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Bítov, centrum obce.

Ekologická likvidace autovraku v Paskově

Ekologická likvidace autovraku v Paskově

30. listopadu 2018

Dnes začínáme v Paskově. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Paskov, centrum obce.

Likvidace autovraku z Čeladné

Likvidace autovraku z Čeladné

29. listopadu 2018

Dnes začínáme v Čeladné. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Čeladná, centrum obce.

Likvidace autovraku z Ostravy - Hrabůvky

Likvidace autovraku z Ostravy - Hrabůvky

28. listopadu 2018

Dnes začínáme v Ostravě - Hrabůvce, na ul. Holasova. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Ostrava - Hrabůvka, ul.Holasova.