Potvrzení o likvidaci vozidla - Vzor protokolu ke stažení

Doklad o ekologické likvidaci, správně: Potvrzení o převzetí autovraku do zařízení ke sběru autovraků vystavujeme ihned v okamžiku převzetí autovraku k ekologickému zpracování. Formulář musí přesně odpovídat vzoru, který zde nabízíme ke stažení. V protokolu musí být vyplněny všechny potřebné údaje včetně originálního kódu IČPS. Nesmí chybět podpis oprávněné osoby a razítko vystavující firmy - zpracovatele (sběrny autovraků).

 

Vzor protokolu o převzetí autovraku ke stažení 

 

Vzor potvrzení o likvidaci vozidla

likvidaceautovraku.cz-vzor-potvrzeni-PDF.pdf
 
  

Potvrzení netiskněte. Originál vystavuje vždy naše firma.

 

Platný protokol pro úřad 

 

Potvrzení vystavuje pracovník naší firmy bezplatně při převzetí autovraku k lividaci, zadává údaje o vozidle do online systému Ministerstva životního prostředí MAISOH.

Naše společnost je držitelem platného souhlasu pro sběr, výkup a zpracování autovraků. Jsme oprávněni vydávat potvrzení o převzetí autovraku

Originál doklad vystaven společností MILATA má kromě podpisu a razítka další ochranné prvky, kvůli rizika existence padělků, se kterými jsme se již v minulosti setkali.

U nás získává zákazník 100% jistotu, že vystavený doklad bude platný a autovrak bude řádně zaveden do systému MAISOH. Majitel vozidla si může být jistý, že autovrak bude řádně ekologicky zlikvidován, a že se již nikdy neobjeví v provozu. 

Protokol, který vystavíme, plně odpovídá požadavkům vyhlášky č. 345/2021 Sb. v platném znění a je možné ho použít na kterémkoli obecním úřadu obce s rozšířenou působností.

S potvrzením vystaveným u nás garantujeme bezproblémovou návštěvu dopravního úřadu pro vymazání autovraku z evidence. 

 

Likvidujete autovrak? Kontaktujte nás

 
Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Volejte Po-Ne 8.00-20.00 h. na tel.: +420 607 70 33 11 nebo +420 558 642 172. E-mail: info@milata.cz.

 

Kam dále  

 

Ověřené vrakoviště Milata

MILATA s.r.o. je prvním ověřeným provozovatelem eko likvidace pro Severní Moravu a Slezsko.

Likvidace aut Milata od roku 1992