Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Žabeň

Likvidace autovraku Žabeň

25. února 2019

Dnes začínáme v Žabni, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Žabeň, centrum obce.

Likvidace autovraku Tísek

Likvidace autovraku Tísek

22. února 2019

Dnes začínáme v Tísku, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Tísek, centrum obce.

Likvidace autovraku z Kozlovic

Likvidace autovraku z Kozlovic

21. února 2019

Dnes začínáme v Kozlovicích. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Kozlovice, centrum obce.

Likvidace autovraku Holasovice

Likvidace autovraku Holasovice

20. února 2019

Dnes začínáme v Holasovicích, na ul. Opavská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Holasovice, ul. Opavská.

Likvidace autovraku Tichá

Likvidace autovraku Tichá

19. února 2019

Dnes začínáme v Tiché, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Tichá, centrum obce.

Likvidace autovraku Kopřivnice

Likvidace autovraku Kopřivnice

18. února 2019

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Kopřivnice. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - KOPŘIVNICE, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.