Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Háj ve Slezsku

Likvidace autovraku Háj ve Slezsku

2. července 2018

Dnes začínáme v Háji ve Slezsku, na ul. Hrabyňská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Háj ve Slezsku, ul. Hrabyňská.

Likvidace autovraku z Kopřivnice

Likvidace autovraku z Kopřivnice

29. června 2018

Dnes začínáme v Kopřivnici, na ul. Husova. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Kopřivnice, ul. Husova.

Likvidace autovraku z Frýdku

Likvidace autovraku z Frýdku

26. června 2018

Dnes začínáme v Frýdku - Místku, na ul. Bruzovská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Frýdek Místek, ul. Bruzovská.

Likvidace autovraku Vřesina

Likvidace autovraku Vřesina

22. června 2018

Dnes začínáme v Vřesině, na ul. Klimkovická. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Vřesina, ul. Klimkovická.

Likvidace autovraku Ostrava

Likvidace autovraku Ostrava

20. června 2018

Dnes začínáme v Ostravě, na ul. Markova. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Ostrava, ul. Markova.

Likvidace autovraku Ostrava - Hrabová

Likvidace autovraku Ostrava - Hrabová

9. dubna 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Ostravy - Hrabové. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - OSTRAVA - HRABOVÁ, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.