Ekologická likvidace vozidla s pohonem LPG

Likvidujete také vozidla s pohonem LPG?

 

Automobily ekologicky likvidované u naší společnosti mohou obsahovat LPG nebo CNG pohon. Pro majitele vozidla probíhá proces předání a likvidace stejným způsobem, jako by se jednalo o vůz na standartní pohonné hmoty. V procesu ekologické likvidace vozidla je u nás provedena odborná demontáž tlakových nádob. Likvidace autovraku s pohonem LPG (případně CNG) je v našem zpracovatelském centru díky moderním technologiím bezproblémová.

Pokud je v plynové nádrži ještě plyn, není nutné jej vyjezdit nebo vypouštět. Naše technologie si s plynem poradí a prázdnou nádrž poté bezpečně ekologicky zlikvidujeme.

Ekologickou likvidaci autovraků vybavených LPG nebo CNG pohonem provádíme za použití speciálního odsávacího zařízení od špičkového německého výrobce značky SEDA. Systém odsávání LPG SEDA nabízí nejsnazší způsob, jak odčerpat, spálit a neutralizovat LPG z dosloužilých automobilů.

 

Tato služba není zpoplatněna. LPG autovraky likvidujeme také zdarma!

 

Dbáme na to, aby vše co děláme, bylo s ohledem k životnímu prostředí. Používáním moderních technologií zvyšujeme efektivitu ekologické likvidace autovraků, recyklace odpadů a nebezpečných látek.

 

 

Nenašli jste odpověď, kterou hledáte? Kontaktujte nás

 
Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Volejte Po-Ne 8.00-20.00 h. na tel.: +420 607 70 33 11, E-mail: info@milata.cz.

 

FAQ - Další otázky a odpovědi

 

Mapa odtahy

Pro autovrak ZDARMA přijedeme. Vše je vyřízeno při předání vozu.