Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku z Michálkovic

Likvidace autovraku z Michálkovic

18. května 2017

Dnes začínáme v Ostravě - Michálkovicích, na ul.Petřvaldská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Ostrava - Michálkovicích, ul. Petřvaldská.

Likvidace autovraku z Bruzovic

Likvidace autovraku z Bruzovic

15. května 2017

Dnes začínáme v Bruzovicích. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Bruzovice, centrum obce.

Likvidace autovraku z Třebovic

Likvidace autovraku z Třebovic

12. května 2017

Dnes začínáme v Ostravě - Třebovicích, na ul. Třešňová. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Ostrava – Třebovice, ul. Třešňová.

Likvidace autovraku z Raškovic

Likvidace autovraku z Raškovic

8. května 2017

Dnes začínáme v Raškovicích. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Raškovice, centrum obce.

Likvidace autovraku z Petřkovic

Likvidace autovraku z Petřkovic

4. května 2017

Dnes začínáme v Ostravě - Petřkovicích, na ul. Hlučínská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Ostrava - Petřkovice, ul. Hlučínská.

Likvidace autovraku z Ostravy Hrabové

Likvidace autovraku z Ostravy Hrabové

1. května 2017

Dnes začínáme v Ostravě - Hrabové, na ul. Jezerní. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Ostrava - Hrabová, ul. Jezerní.