Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Ekologická likvidace Orlová

Ekologická likvidace Orlová

12. prosince 2018

Dnes začínáme v Orlové, na ul. Potoční. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Orlová, ul. Potoční

Likvidace autovraku ze Staříče

Likvidace autovraku ze Staříče

11. prosince 2018

Dnes začínáme ve Staříči, na ul. Sviadnovská. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Staříč, ul. Sviadnovská.

Likvidace autovraku Spálov

Likvidace autovraku Spálov

10. prosince 2018

Dnes začínáme ve Spálově, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Spálov, centrum obce.

Likvidace autovraku z Ostravy Martinova

Likvidace autovraku z Ostravy Martinova

8. prosince 2018

Dnes začínáme v Ostravě - Martinově, na ul. U Hůry. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Ostrava - Martinov, ul. U Hůry.

Ekologická likvidace Vyšní Lhoty

Ekologická likvidace Vyšní Lhoty

7. prosince 2018

Dnes začínáme ve Vyšních Lhotách, v centru obce. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Vyšní Lhoty, centrum obce.

Likvidace autovraku Studénka

Likvidace autovraku Studénka

6. prosince 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele ze Studénky. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - STUDÉNKA, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.