Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Vřesina

Likvidace autovraku Vřesina

22. října 2018

Dnes začínáme ve Vřesině, na ul. Klimkovická. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Vřesina, ul. Klimkovická.

Likvidace autovraku Vítkov

Likvidace autovraku Vítkov

19. října 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Vítkova. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - VÍTKOV, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Valašské Meziříčí

Likvidace autovraku Valašské Meziříčí

17. října 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Valašského Meziříčí. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Studénka

Likvidace autovraku Studénka

15. října 2018

Dnes začínáme ve Studénce, na ul. Butovická. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Studénka, ul. Butovická.

Likvidace autovraku Stonava

Likvidace autovraku Stonava

12. října 2018

Dnes začínáme v Stonavě. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Stonava v centru obce.

Likvidace autovraku Opava

Likvidace autovraku Opava

10. října 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Opavy. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - OPAVA, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.