Aktuality z likvidace autovraků a vozidel MILATA

Likvidace autovraku Ženklava

Likvidace autovraku Ženklava

30. července 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Ženklavy. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - ŽENKLAVA, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Kravaře

Likvidace autovraku Kravaře

26. července 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Kravař. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - KRAVAŘE, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Likvidace autovraku Havířov

Likvidace autovraku Havířov

23. července 2018

Dnes mimo jiné odvážíme autovrak na jeho ekologickou likvidaci od jeho majitele z Havířova. Zákazník si nás vybral pro naši výhodnou nabídku LIKVIDACE ZDARMA a odvozu starého autovraku z adresy - HAVÍŘOV, navíc s okamžitým získáním zajímavého finančního bonusu navíc.

Autovrak z Ostravy Poruby

Autovrak z Ostravy Poruby

19. července 2018

Dnes začínáme v Ostravě - Porubě, na ul. Alšova. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Ostrava - Poruba, ul. Alšova.

Likvidace autovraku z Antošovic

Likvidace autovraku z Antošovic

16. července 2018

Dnes začínáme v Antošovicích, na ul. Lopuchová. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Antošovice, ul.Lopuchová.

Likvidace autovraku Brušperk

Likvidace autovraku Brušperk

12. července 2018

Dnes začínáme v Brušperku, na ul. Větrná. Zdarma odvážíme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního autovraku, s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání autovraku, na adrese: Brušperk, ul. Větrná.